قطعات خودرو

شرایط و قوانین

توافقنامه بين كاربر و وبرا الکتریک

 اين وب سايت قوانين و مقرراتي را جهت استفاده كاربران از سايت تدوين نموده است كه كاربران مجاز به ويرايش آن نبوده و به منظور استفاده از سايت مي بايست با تمامي اين شرايط و نكات اشاره شده به آنها موافقت نمايند.

تغيير و تحول در قوانين و شرايط استفاده از سايت

خدمات و محتویات سایت وبرا الکتریک ، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است.

هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت.

هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید.

استفاده از محتویات سایت وبرا الکتریک برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

لينك به سايت‌هاي ديگر

مطالب سایت وبرا الکتریک ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد.

وبرا الکتریک این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست.

این سایت ها تحت کنترل وبرا الکتریک نیستند و وبرا الکتریک هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد.

کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در وبرا الکتریک باشد، خود برعهده خواهند داشت.

عدم استفاده نامشروع يا ممنوع

کاربران گرامی به سایت وبرا الکتریک اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از وبرا الکتریک می باشد، استفاده نخواهند کرد.

آنها از سايت وبرا الکتریک به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود.

همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

رفع مسئوليت

وب سایت وبرا الکتریک، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.