قطعات خودرو

سوکت دو فیش همه کاره

کد محصول: دو فیش همه کاره

موجودی: موجود است

قیمت: 4,950تومان
تعداد:
اين محصول داري حداقل خريد 100 عدد مي باشد

تولید به صورت سفارشی برای برند
کیفیت بالا
قیمت مناسب

توضیحات کلی و ابتدایی از سوکت

سوکت دو فیش همه کاره با توجه به نوع ساختار آن کاربرد های فراوانی در سیم کشی انواع خودرو ها پراید،پژو،سمندو...(اکثر خودرو های سایپا و ایران خودرو)دارد که با توجه به فراوانی آن و آشنایی عموم متخصصان از کاربرد های سوکت دو فیش همه کاره از تکرار آن می پرهیزیم.

سوکت دوفیش همه کاره ساخت شرکت تولیدی وبراالکتریک دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد که کافیست تنها یک بار از آن استفاده کنید تا متوجه کیفیت آن شوید و همواره مشتری ما باقی بمانید.

استفاده از سیم خودرویی T2

در سوکت دوفیش همه کاره تولید شرکت وبراالکتریک از سیم خودرویی T2 استفاده می شود که یکی از با کیفیت ترین سیم های خودرویی است که در دمای مثبت 100 سیم کشی دچار مشکل نمی شود و احتمال آتش سوزی خودرو را به شدت کاهش می دهد.بنابراین استفاده از این نوع سیم علاوه بر افزایش کیفیت باعث ایمنی بالای خودرو نیز می شود.

استفاده از پلاستیک بسیار مرغوب

در سر سوکت دوفیش همه کاره از پلاستیک مرغوب استفاده شده است که در انواع شرایط دمایی با تلورانس های بالا در بهترین شرایط عملکرد بهینه خود را حفظ می کند.

نتیجه گیری:

فروشگاه اینترنتی وبراالکتریک با فروش مستقیم این محصول از کارخانه باعث حذف واسطه ها شده است و آماده پخش این محصول در سرار کشور می باشد لذا با توضیحاتی که داده شد شما می توانید سوکت دو فیش همه کاره را با اطمینان کامل از فروشگاه ما خرید فرمایید.

مناسب خودرو:پژو206،پژو207،پژو405،پژو پارس،وانت آریسان،سمند سورن،پراید،سمند

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!
بد           خوب